Політика конфіденційності
1. Перелік персональних даних Клієнта, які використовуються Polyakova Beauty, для задоволення потреб Клієнтів.

Polyakova Beauty може збирати, зберігати і використовувати такі персональні дані Клієнта:

 • Прізвище ім'я по батькові;
 • адреса електронної пошти (e-mail);
 • номер мобільного телефону;
 • адреса доставки, поштовий індекс;
 • покупки і товари - історія і деталі Замовлень.
Клієнт погоджується з тим, що Polyakova Beauty може використовувати персональні дані Клієнта:

 • надання послуг клієнтської підтримки за запитом Клієнта;
 • поліпшення власних послуг, змісту сайту та реклами;
 • створення, обробку та використання баз персональних даних;
 • повідомлення клієнтів про послуги, новини і рекламні пропозиції Polyakova Beauty, електронних повідомлень, в разі підписки Клієнта на розсилку.
2. Яким чином використовуються персональні дані клієнтів Polyakova Beauty.

Завдяки персональним даним отриманим від Клієнтів, Polyakova Beauty може удосконалити та покращити якість надання послуг нашим Клієнтам, а також удосконалити систему захисту персональних даних наших клієнтів від посягань третіх осіб.

Зареєструвавшись на Сайті, діючи добровільно, законно, свідомо, маючи всі необхідні права та повноваження, виступаючи суб'єктом персональних даних та виходячи з вимог чинного законодавства України в сфері захисту персональних даних, Клієнт погоджується з Правилами конфіденційності та надає згоду на використання своїх даних Polyakova Beauty.

Погоджуючись з умовами використання Сайту, Клієнт надає Polyakova Beauty згоду на використання персональних даних, в тому числі і за межами України, а також згоду на передачу персональних даних партнерам Polyakova Beauty, виключно відповідно до цілей, зазначених в цих Правилах.

Отримавши таку згоду від Клієнта, Polyakova Beauty має право передавати персональні дані особам задіяним у виконанні замовлення клієнта (службі кур'єрської доставки), а також партнеру Polyakova Beauty, який виконує замовлення Клієнта. Крім того, передача Персональних даних третім особам також допускається в наступних випадках: При необхідності передачі Персональних даних для виконання замовлення або запиту Клієнта; За обґрунтованим запитам державних органів, що мають право подавати заявки та отримувати такі дані; У разі необхідності захисту права власності або безпеки Polyakova Beauty, наших Клієнтів або суспільства в цілому, як це передбачено чинним законодавством України.

3. Захист персональних даних клієнтів.

Polyakova Beauty робить все можливе для здійснення захисту персональних даних клієнтів, які були надані Клієнтами для здійснення замовлень на сайті, зокрема:

 • Обмежує доступ третіх осіб і працівників Polyakova Beauty, які не мають спеціального доступу до персональних даних клієнтів Polyakova Beauty і укладає з останніми договори, що зобов'язують не розголошувати персональні дані, а за розголошення передбачає суворе покарання і штрафні санкції;
 • Постійно працює над удосконаленням способів збору, зберігання, захисту та обробки персональних даних Клієнтів Polyakova Beauty;
 • Polyakova Beauty повідомляє Клієнта, що ми не беремо на себе зобов'язання забезпечити захист персональних даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, у випадках порушень в роботі Сайту пов'язаних з діяльністю сайту, технічні несправності, які залежать від Polyakova Beauty, вірусів, атак хакерів та інших форс-мажорних обставин. Клієнт погоджується з цим і зобов'язується не пред'являти претензій у разі, якщо відповідно до перерахованих причинами його персональні дані стануть відомі третім особам.
Метою обробки Персональних даних Клієнта є необхідність ідентифікації Клієнта при використанні ними Сайту, обробки замовлень на придбання товарів, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про історію покупок, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність Polyakova Beauty, а також кращого розуміння потреби споживачів, покращення якості товарів і послуг, пропонованих Polyakova Beauty споживачам. Polyakova Beauty вживає всіх необхідних заходів для захисту персональних даних Клієнта відповідно до чинного законодавства в сфері захисту персональних даних.